Добрі руки
Соціальний проект
допомоги особам із неповносправністю
Разом легше!
Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор»
Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор»
Новий Розділ

Мета: через програми Центру дати можливість особам-сиротам розумово неповносправним, які проживають в Роздільському дитячому будинку-інтернаті (смт.Розділ) чи проживають або тиняються вулицями Роздільщини, а також тим, які проживають у Ходорівському психоневрологічному інтернаті (с.Жирова) відчути приналежність до спільноти, творчо реалізувати себе через працю, спілкування, дружбу та молитву, і таким чином плекати почуття власної гідності та цінності свого життя. 

Напрямки діяльності:

 1. Організація праці (денні програми): праця з деревом, з глиною, з парафіном, з бісером; вишивка, ткацтво, малювання, аплікації; робота з комп'ютером і т.п. 
 2. Організація дозвілля (денні програми): ігри, бесіди, спортивні змагання, прогулянки, творчі вечори, виступи, прощі, Богослуження і т.п.
 3. Відвідини волонтерами Роздільського дитячого будинку-інтернату
 4. Пошук нових друзів-осіб розумово неповносправних
 5. Поширення у суспільстві християнського світогляду про особливе покликання осіб розумово неповносправних (розповсюдження літератури, співпраця з організаціями схожого спрямування, організовування зустрічей для батьків дітей неповносправних і т.п.)
 6. Пошук волонтерів для праці з особами неповносправними серед молоді регіону Розділля: студентів, членів молодіжних релігійних та громадських організацій (зокрема членів УМХ)

Завдання та засади програми:

 1. Забезпечити повагу до кожної особи
 2. Сприяти внутрішньому розвитку людини 
 3. Намагатися побачити, відкрити та розвивати індивідуальні дари кожної людини
 4. Сприяти самостійності у праці, поведінці тощо
 5. Намагатися максимально розкрити внутрішню красу кожного працівника
info@dobri-ruky.org