Добрі руки
Соціальний проект
допомоги особам із неповносправністю
Разом легше!
Соціальний центр "Проміння"
Соціальний центр "Проміння"
Запоріжжя

Соціальний центр “Проміння” – благодійний фонд, який діє на загальнохристиянських засадах, сприяє духовному, моральному та культурному відродженню Запоріжжя, підтримує розвиток дитячої та молодіжної освіти і творчості.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ ПРОМІННЯ:

1. Організація та провадження освітньо-розвиткових, консультаційно-профілактичних та спортивних програм для дітей і молоді в інтернатах міста Запоріжжя й області.

Мета: допомогти дітям в інтернатах покращити свої знання з навчальних дисциплін, сприяти їхньому всебічному розвитку, формуванню ідентичності та свідомості. Плекання у сиріт духовних, моральних та культурних цінностей.

Програми в інтернатах поділяється на чотири напрямки, а саме:

  • освітньо-розвиткові ; 
  • консультаційно-профілактичні; 
  • професійно-технічні;
  • спортивні.

На сьогоднішній день викладачі та волонтери Центру “Проміння” регулярно працюють із дітьми, які позбавлені батьківської опіки та турботи, у шести закладах міста й області, а саме: у Запорізькому та Оріхівському обласних притулках для неповнолітніх, Вільнянській, Молочанській, Новомиколаївській та Матвіївській школах-інтернатах. 
Учасниками наших програм у цих закладах щотижня є понад 340 дітей різного віку.

2. Допомога та підтримка дітей і молоді із соціально незахищених категорій (діти та молодь вулиць м. Запоріжжя)

Мета: допомогти дітям та молоді із соціально незахищених категорій знайти свій шлях у житті, сприяти формуванню їхньої особистості, плекання у них духовних, моральних та культурних цінностей, а також покращення знань з навчальних дисциплін.

Цей напрямок діяльності поєднює у собі ряд заходів, а саме:

  • медична консультація та супровід;
  • юридична допомога: сприяння у виготовленні чи відновленні особистих документів; захист в судах та відстоювання прав у державних органах влади;
  • тренінги з психологом: групова та індивідуальна терапія; 
  • навчально-розвиткові та спортивні заняття.
info@dobri-ruky.org