Добрі руки
Соціальний проект
допомоги особам із неповносправністю
Разом легше!
ГО "Спілка інвалідів з дитинства "Передзвін""
ГО "Спілка інвалідів з дитинства "Передзвін""
Рівне

Громадська організація "Спілка інвалідів з дитинства "ПЕРЕДЗВІН" була зареєстрована у 2012 році з ініціативи батьків дітей з фізичними та розумовими обмеженнями, а також їхніх приятелів з інших громадських організацій і просто небайдужих людей.

Протягом останніх років ці люди намагалися дружити і допомагати один одному. Так, поволі почала витворюватись спільнота, головною метою якої стало служіння ближньому в потребі та безкорислива дружба. Іти до цієї мети завжди важко, тому й спільнота перебуває в стані постійного творення.

Діти та молодь з особливими потребами, так само як і всі їхні ровесники, потребують спілкування, навчання, активного відпочинку. Натомість, перебуваючи поза навчальними закладами вони були, зазвичай, ізольовані в стінах своїх помешкань. Тому перші кроки робилися для того, щоб згуртувати родини де є хворі діти і зробити для них щось корисне і цікаве.

Організовувалися туристичні поїздки на природу та до цікавих історичних місць, паломництва до православних святинь, концерти, різноманітні ігри та конкурси, духовні та дружні зустрічі, зав’язувалася дружба між сім’ями.

У 2011 році була зорганізовано першу творчу майстерню, завдання якої було розвивати практичні навички у повсякденному житті та творчі здібності учасників. Спочатку ця майстерня працювала у приватному помешканні, а згодом у домівці Рівненської станиці Національної скаутської організації України "Пласт".

У 2012 році, після офіційної реєстрації ГО "Передзвін", Рівненською міською радою було надано приміщення для організації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з фізичними та розумовими обмеженнями.

Наявність приміщення дало новий поштовх до розбудови організації та активної праці на користь людей в особливій потребі.

info@dobri-ruky.org